Dekoratiivmööbel

Esikumööbel

Vaata tooteid

Nagid ja riidenagid

Pakume ebatavalisi disainilahendusi, mis kehastuvad originaalsetes esiku riidepuudes. Nikerdatud elemendid, skulptuurid, detailsed sepistatud mustrid, kaunistatud sisekujundused – igal tootel on oma ainulaadne ning eksklusiivne “hing”.

Vaata tooteid

Kapid

Tehase BOGACHO disainerid on loonud esiku jaoks väikese garderoobikollektsiooni nimega Tauer. Ta haarab suurepäraselt Inglismaa vanaproua vaimu ja meenutab hubaseid õhtuid suures maamõisas kamina ees.

Vaata tooteid

Kummutid

Kingakapp ja kummut on esikuinterjööri lahutamatud elemendid. BOGACHO tehas kutsub teid tutvuma eksklusiivsete mööblimudelitega, mille on loonud ettevõtte disainerid, pidades silmas klassikalisi ja renessansi stiile.

Vaata tooteid

Peeglid

BOGACHO veebipoes esindavad seinapeegleid erinevate kollektsioonide mudelid. Neil on siiski midagi ühist: elegants ja stiil. Samuti võite olla kindel mööbli valmistamisel kasutatud kõige kvaliteetsemates materjalides.

Vaata tooteid

Vihmavarjuhoidjad

Originaalsed sepistatud vihmavarjualused on teie esiku stiilne täiendus. Lisaks praktilisusele täidavad nad esteetilist funktsiooni. Eksklusiivne toode rõhutab ruumi stiili, lisab hubasust ja loob korda teie esikusse.

Vaata tooteid

Võtmekapid

Kataloog sisaldab laias valikus eksklusiivseid võtmekappe. Disainaksessuaarid lisavad stiili ja ilmet teie keerukale maitsele. Dekoratiivsed võtmekapid hoiavad võtmeid ühes kohas ja korras, samuti võimaldades nende sees hoida mitte ainult võtmeid, vaid ka kergesti kaduma lähevaid pisiasju.

Vaata tooteid

Tumbad ja järid

Elutoa kaunistamisel mängivad olulist rolli väikesed asjad, mis loovad koduse õhkkonna. Näiteks rääkides järidest ja tumbadest. BOGACHO pakub nii klassikalisi mudeleid kui ka modernseid valikuid. Viimaste seast väärib eraldi mainimist jõehobu tumba Begemot.

Vaata tooteid

Diivanid ja tugitoolid

BOGACHO tehase klassikalised diivanid ja tugitoolid on valmistatud eliitmaterjalidest: ehtsast nahast ja täispuidust. Kallis ja mitte triviaalne mööbel saab igasuguse interjööri peamiseks kaunistuseks: olgu selleks siis kabinet, mõni maja või korter.

Vaata tooteid

Toolid

BOGACHO eksklusiivsed toolid toovad esile teie interjööri väljapaistva stiili. Iga toodet eristatakse armu ja ainulaadsuse, lakooniliste vormide ja siledate joontega. Tootmisel kasutatakse kvaliteetseid looduslikke materjale, mis on tooli vastupidavuse ja praktilisuse tagajaks.

Vaata tooteid

Lauad ja abilauad

Ajakirju ega ajalehti pole kuhugi panna? Need probleemid saavad lahenduse BOGACHO elutoa, kabineti ja söögitoa lauade abil. Kataloogist leiate mitmesuguseid mudeleid: ümmarguse või ruudukujulise lauaplaadiga, graatsiliste või sirgete jalgadega lauad.

Vaata tooteid

Kirjutuslauad

Massiivsed esinduslikud kontorilauad rõhutavad omaniku kõrget staatust ja mainet. Valmistatud looduslikest, keskkonnasõbralikest materjalidest, on neil ebatavaline disain ja muljetavaldav välimus. See sobib ideaalselt juhtide või väärikate töötajate tööruumi sisutamiseks.

Vaata tooteid

Lauaplaadid

Pakume laias valikus kõrgklassi töötasapindu, mis on valmistatud looduslikust täispuidust ja MDF-ist. Täiuslikult ümarad kujundid, siledad jooned, usaldusväärsed liitmikud – selles kataloogis esitatud toodete väärtus ületab igasuguseid ootuseid.

Vaata tooteid

Seinariiulid

BOGACHO seinariiuleid leiab erinevatest kollektsioonidest. Seinale kinnitatavad riiulid sobivad suurepäraselt esikusse, kööki ja isegi elutuppa. Valige riiul, mis sobib teie kujundusega. BOGACHO disainilahendused võivad kaunistada iga kodu.

Vaata tooteid