Kollektsioonid

Kollektsioon Heri

Heri kollektsiooni kujundus põhineb vene kunstniku Mihhail Vrubeli unikaalsel tehnikal – energiliste laia joonega skulptuurimaal, figuuri ja ruumi ühendav volumetrilise joonistamise tehnika. Unikaalne mosaiik Vrubeli stiil, tema ideed ja vaated maalimisele inspireerisid BOGACHO meistreid seda kollektsiooni looma.

Kollektsioon Tauer

Kõiki Taueri kollektsiooni esemeid, mis on valmistatud inglise klassika stiilis, eristavad õrn proportsioonitaju ja auväärsus. Tänapäeval rõhutab selliste interjööri esemete kasutamine maja omaniku suurepärast maitset, soliidsust ja rikkust. Kui võrrelda Tauerit, võib öelda, et esikud on nagu raamid, millesse elemendid on suletud: just selles ruumis siseneb inimene oma kodusse ja selle kaudu lahkub ta sealt.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Pandora

Impresionismi stiilis mööbel tähendab küllastumist eredate ja kontrastsete värvidega. Emotsionaalne seisund on see, mida selles stiilis tehtud interjöör soovib väljendada. Interjööri impressionism on üks noorte lemmikstiile, kes tänapäeval hindavad dünaamilist elurütmi ja positiivset energiat.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Adelaida

Adelaide’i kollektsiooni mööbliesemed paigutatakse tuppa vabalt, ärge segage seda, sest need on otseselt kaunistuse elemendid. Iga toode võib siseruumides täita nii iseseisvat funktsiooni kui ka olla juba olemasoleva kaunistatud ruumi lisaelement. Nagu kaugel 18. sajandil, täiendavad rokokoo interjööri elegantsed lambid, arvukad peeglid, väikesed tee- või kohvilauad, teie kodu.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Chanel

Kõik Prantsusmaaga seotud tooted on romantilisest küljest küllastunud. Sepistatud mööbel annab interjöörile erilise stiili ja prantsuse vaimu. Seda on kõikjal: magamistoas on sepisvoodi ja sepistatud riidepuu, esikus sepispeegel, konsool ja sepistatud pink, köögis sepis nõude- ja toiduriiulid. Kerge ja õhuline mööbel, välimuselt lihtne, köidab pilku ažuurse metalliga. Metalli laiade kunstiliste ja paindlike võimaluste tõttu on sepistatud mööbel oma kujult väga mitmekesine.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Michel Affle

Klassikalise mööbli eripära on vabalt seisvad esemed, mis on omavahel kooskõlas ja moodustavad nn komplekti. Klassikalise elutoa mööbel valitakse selle funktsionaalsust arvesse võttes: ümmargused massiivsed lauad, kõrge seljatoega toolid, sügavate käetugedega sügavad diivanid, tugitoolid, tumbad, järid.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Valenta

Valenta mööblisari on ilmekas näide uusklassitsistlikust stiilist. Peakomplekti peamine eelis on teaduslike meetodite integreerimine parimate mööblikunsti traditsioonidega sisustuse loomiseks. Toolil ja diivanitel Valenta on vajalik mugavus. Need tagavad selja ja kogu keha positsiooni, milles lihastele tekkiv stress on minimaalne. Seljatoe kuju pakub ülakehale loomulikus asendis täiendavat tuge.

Vaata tooteid

 

Kollektsioon Kontrabass

Unikaalsete toodete sari – Kontrabass kummutid. See kollektsioon pakub kõneainet kõigile. Sellise ebatavalise kummuti olemasolu majas annab tunnistust selle omaniku heast maitsest. Saate lõputult rääkida kummutite Kontrabass funktsionaalsetest komponentidest. Kõik erinevad majapidamistarbed: karbid, niidid, nööbid ja ka ehted – leiate neile isikliku koha ühes suures kummutikapis.

Vaata tooteid