Köök

Minibaarid

Kallim alkohol nõuab ka stiilsemat esitlust.  Eriti kallite jookide jaoks on BOGACHO disainerid loonud kodu jaoks minibaarid, mida eristavad valmistamisel kasutatud materjalide kõrge kvaliteet ja eriline välimus.

Vaata tooteid

Vaasid

BOGACHO vaaside komplektid on kingitused, mis võtavad endale õige koha elutoas või kabinetis. Nendega saab külaliste vastuvõtt tõeliseks rituaaliks. Kataloog sisaldab nii klassikalisi kui ka kaasaegseid mudeleid.

Vaata tooteid

Õlleklaasid

Miski ei rõhuta õlleklaasi nii peenelt ja oskuslikult kui kotka, karu või inglise buldogi kujuline klaas. Väärismetallist koos marmori ja loodusliku puiduga valmistatud komplektid näevad välja kallid, esinduslikud ja eksklusiivsed.

Vaata tooteid

Veiniklaasid

BOGACHO butiigis esitletud veinikomplektid esindavad disaini kõrgemait taset. Massiivsed kujukesed alustel kaunistavad köögi sisemust, rõõmustavad mitte ainult kogenud sommeljeesid, vaid ka teie kodu külalisi.

Vaata tooteid

Puuviljavaagnad

Puuvilja- ja kommikausid on elutoa ideaalne kaunistus. BOGACHO klaas- ja kristalltooted on parim viis näidata oma suurepärast maitset ning armastust elegantsete asjade vastu.

Vaata tooteid

Maitseainete hoidikud

Kas otsite eksklusiivset kingitust sõpradele või lähedastele? Disainerite vürtsikomplekt on kasulik ja esteetiliselt meeldiv kingitus, mis avaldab muljet oma õrna maitsega. Aluses paiknev massiivne kujuke on juba omaette imekaunis detail ning koos soola- ja pipratopsiga on see täielik vaatepilt.

Vaata tooteid

Käterätihoidjad

Kas eelistate erilisi ja ekstravagantseid asju? Köögi ja vannitoa rätikuhoidjaid kroonivad kasside, koerte, sigade massiivsed metallist pead. Nad näevad välja ebatavalised, üllad ja isegi veidi šokeerivad. Kui teil on ideed otsas ja otsite eksklusiivseid sisustusesemeid, leiate BOGACHOst selle, mida soovite.

Vaata tooteid