Tarne

1.1 Käesolevad tingimused  kehtivad  bogacho.ee klientide ja e-poe bogacho.ee omanikfirma LuxFRI OÜ (edaspidi bogacho.ee) vahel e-poest bogacho.ee ostetavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta. 1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest bogacho.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  1. Kauba kohaletoimetamine ja üleandmine

Ostja saab valida talle sobiva variandi kauba kättesaamiseks:

*  Tellida kohaletoimetus suvalisse kohta Eestis. Kaup toimetatakse kohale ostujuhendis kättetoimetamise infos välja toodud tähtaegade järgi. Need on maksimaalsed – tegelikult toimetatakse kaup kohale kiiremini. Kui tähtajaks kohaletoimetamisega tekib probleeme, teavitab  bogacho.ee klienditeenindus sellest otsekohe ostjat:

* Sõltuvalt kaubast toimub kättetoimetamine kullerteenusega või saadetakse pakk pakiautomaati.

* Kulleriga  toimetatakse kaup kohale tööpäeviti 9.00 – 17.00. Kuller helistab kohaletoimetusaja täpsustamiseks alati ette;

NB! Kui kauba kohaletoimetamise aeg ületab tähtaja, palume kindlasti võtta ühendust meie klienditeenindusega!

 

__________________

 

  1. Pakend

bogacho.ee soovitab kauba originaalpakendi alles hoida juhuks, kui tekib vajadus garantiinõudeks―nii nõuavad mõned  tootjad. Kaubalt ja selle pakendilt ei tohi eemaldada seerianumbrit või muud kauba identifitseerimiseks vajalikku infot.

8.1 Kui kauba kohaletoimetamine pole võimalik

Juhul, kui kauba hind muutus või see on füüsiliselt otsas ning seetõttu pole tellimuses näidatud tähtaja jooksul võimalik kaupa kohale toimetada, teavitab bogacho.ee sellest ostjat tellimuses näidatud kontaktandmete järgi. Ostjat teavitatakse kas võimatusest kaupa kohale toimetada või tellitud kauba uutest kohaletoimetustingimustest.