Tasumine

1.1 Käesolevad tingimused  kehtivad  bogacho.ee klientide ja e-poe bogacho.ee omanikfirma LuxFRI OÜ (edaspidi bogacho.ee) vahel e-poest bogacho.ee ostetavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta. 1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest bogacho.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel juures on näha link “Lisa ostukorvi”. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. bogacho.ee’l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 

2. Ostukorvi lehel saab tellija soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

 

3. E-poes saab maksta valitud kauba eest järgnevate pankade e-pangalingi kaudu: Swedbank, SEB pank ja Danske bank. Samuti saab kauba eest tasuda krediitkaardiga, ülekandega või järelmaksuga. Ülekandes peab olema selgitusse märgitud ülekande aluseks oleva arve number. Kõik bogacho.ee e-poes tehtavad tehingud arveldatakse eurodes.

 

4. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest siis on bogacho.ee e-poel õigus tellimus tühistada.

 

5. Pärast kauba lisamist “Ostukorvi” on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus.

 

6. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval kui laekub müüja pangaarvele tellimuse eest tasutav summa.