Sisustusesemed

Skulptuurid

Kingituse leidmine inimesele, kellel on kõik olemas, on äärmiselt keeruline. Mõnikord on parim lahendus – läbi mõne uue kujukese näol. Veelgi parem, BOGACHO ulatuslikust kataloogist leiate kingituse igale maitsele ja rahakotile.

Vaata tooteid

Vaasid

Disainervaase eristatakse omanäolise disaini, läbimõeldud joonte ja kuju järgi. Kitsas, pikk, ümar – kataloog sisaldab tooteid igale maitsele. Lisaks suurepärasele sisekujundusele on vaas pulmade või majapidamise auks suurepärane ja teretulnud kingitus äripartneritele, kolleegidele ja sõpradele.

Vaata tooteid

Küünlajalad ja -alused

Oled lummatud keskaegsest Inglismaast ja Arthuri legendidest? Oled hull klassitsismiajastu kultuuri järgi? Sel juhul kutsub BOGACHO teid leidma dekoratiivseid küünlajalgu, millest saab kindlasti maja üks originaalsemaid aksessuaare.

Vaata tooteid

Astroloogilised esemed

BOGACHO elegantsed ja erilised astroloogilised kujukesed on ideaalsed kingitused inimesele, kellel on kõik olemas. Hea maitsega inimesed hindavad sellist toodet kindlasti. Lisaks võib see olla omamoodi amulett meelepärases kohas kaunistamaks mõnda kodukest.

Vaata tooteid

Laekad

Eksklusiivsed erilise kujundusega ehetelaekad on kaasaegsete disainerite käsitöö tippsaavutus. Kvaliteetne töötlus, peened detailid ja esinduslik välimus võimaldavad neid esitleda kui peene esitlusena sõpradele, sugulastele või äripartneritele.

Vaata tooteid

Ehetealused

Kas sa pole kindel, kus ehteid hoida või hoiustada? Eksklusiivsed ehetealused aitavad ehteid ühes kohas hoida. Peen töö, ebatavalised disainilahendused, eksklusiivsed mudelid – kaunistage enda tuba eriliste ja stiilsete asjadega.

Vaata tooteid

Mobiiltelefoni alused

Iga eduka inimese sisustuses peaks olema vähemalt üks BOGACHO telefonialus. Ja kui teie omas pole veel ruumi stiilse ja erilise telefonialuse jaoks, on aeg see probleem parandada.

Vaata tooteid

Kirjutusvahendi alused

Tänapäeval kirjutatakse käsitsiteksti üha vähem. Sellest hoolimata ei kaota käsitsi koostatud kirjatöö oma väärtust ja hinda. BOGACHO tooted meeldivad ülemustele, kellele meeldib ümbritseda end ilusate ja võimsate asjadega.

Vaata tooteid

Tuhatoosid

Neile, kes oma halvast harjumusest üle ei saa, pakub BOGACHO tavalise tuhatoosi asemel ilusat ja erilist lauaehet. Originaalne marmorist valmistatud tuhatoos äratab kindlasti iga suitsetaja kui ka mittesuitsetaja tähelepanu.

Vaata tooteid

Tekstiilesemed

Dekoratiivsed padjad ja suurrätikud räägivad palju perenaise suurepärasest maitsest ja muudavad elutoa palju hubasemaks. Kasside ja koerte padjad näevad diivanil suurepärased välja ja barokk-salvrätikud kaunistavad lauda.

Vaata tooteid

Kunstiteoste reprod

Maalide reproduktsioonid on erakordne dekoratsioon samal ajal enda retro võtmes. BOGACHO pakub neid elegantsetes pöökraamides.

Vaata tooteid