Esikupink Heri – 1 Elevandiluu

671,00

Mõõtmed, cm (KxLxS)
46x81x44.5

Kaal, kg
27.7

 

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Maagiline. Selles on mingi võlu! Lakooniline vorm, huvitav värvilahendus – justkui rakendaks kunstnik lööke, maalides pintsliga. Ei midagi üleliigset. Kuid käsi sirutab, et pinda katsuda ja silitada. Ma tahan maha istuda, lõõgastuda, unistada. Selles kõiges on stiili ja harmooniat, mille poole Mihhail Vrubel nii väga püüdles. See pink, nagu kogu Heri kollektsioon, põhineb tema ainulaadsel tehnikal – energiliste laiade löökidega skulptuurmaali tehnikal, figuuri ja ruumi ühendaval “mahulise joonistamise” tehnikal.

Stiilne mööbel. Heri pink on kombinatsioon lihtsuse, rafineerituse, mugavuse ja laitmatu stiili täiuslikust harmooniast. Mööblina on sellel mitu olulist funktsiooni. Esmalt toimib ta istekohana, kus oma jalanõud mugavalt jalga panna saate. Teiseks tagage asjade või jalanõude hoidmiseks praktilise koha. Ja lõpuks, et täita esteetilist funktsiooni, olla imepärane sisustuselement.

Kvaliteet kompromissideta. BOGACHO tehas tagab oma toodete kõrgeima kvaliteedi ning seda kinnitavad spetsialiseeritud näitustel võidetud sertifikaadid, auhinnad ning tänulike klientide arvustused. Ettevõte kasutab oma toodete valmistamisel parimaid materjale – looduslikke, ohutuid, keskkonnasõbralikke ning arenenud.

Lisainfo

Коллекция