Dekoratiivlaud Terra

424,00

Mõõtmed, cm (KxLxS)
58×42,5×42,5

Kaal, kg
6.1

Materjal
sepistatud teras /
marmorpulber / klaas

Kirjeldus

Inspiratsioon loodusest. Terra kollektsioon on nende inimeste valik, kes soovivad olla loodusele lähemal, püüavad selle harmooniat neelata, on inspireeritud selle ilust ja tugevusest, püüavad saavutada erilist interjööri ja maksimaalset mugavust. Laua keskne element on lill, täiendavaks elemendiks on jala peal olevad linnud. Ja see pole niisama!

 

Elujaatav pilt. Erinevates kultuurides ja riikides on lilledel väga positiivne ja elujaatav sümboolika. Nendega on seotud kõige imelisemad sõnad: hellus, võlu, rõõm, inspiratsioon, rahu, armastus. Lilled on lahutamatult seotud kõige olulisemate eluetappidega. Mida pidulikum on hetk, seda rohkem lilli. Kuigi kohati piisab suurepärase tunde tekkimiseks üksildasest roosist armastatu käes, mille jälg ulatub sajandeid läbi laste, lastelaste, lapselapselaste ja laste … Üksainus roos kui armastuse ja elu sümbol.

 

Õnne sümbol. Kui väikesed linnud laulavad oma kauneid laule, muutub maailm paremaks, lahkemaks ja helgemaks. Laululind on õnne, vabaduse ja taassünni sümbol. See on lootus, et kõik probleemid jäävad seljataha ja meid ootab rõõmu, õitsengut ja valgust täis maailm, maailm, kus meid ümbritsevad ainult meid armastavad inimesed. Ja las see laul olla selle kõige tähistaja!

 

Laitmatu kvaliteet. Laud on suurepärase kvaliteediga, käsitsi valmistatud, mis muudab selle ainulaadseks! Selle valmistamisel kasutatakse kõige kaasaegsemaid töötlemistehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale – sepistatud teras, valumarmor, marmorpulber (lauaplaat), klaas.