Lamp Kass Edisson Pronks

238,00

Mõõtmed, cm (KxLxS)
59×23,5×16

Kaal, kg
4.3

Kirjeldus

Kord küsiti USA kuulsalt leiutajalt Thomas Edisonilt: „Kas mäletate hetke, kui tahtsite teadust teha? Kuidas see kõik algas? ” “Kassist,” vastas teadlane. Nähes kohalviibijate hämmeldunud pilke, selgitas ta, et olles veel poisike, oli ta oma esimese avastuse üle uskumatult üllatunud: kassi karv võib elektrifitseeruda. Ta meenutas: „Mind hämmastas, et isegi nii tuttava looma, tavalise kassi puhul on peidus universumi grandioossed saladused. Siis otsustasin, et pean selle maailma kohta võimalikult palju õppima. See oli minu esimene samm teadusesse! ”

Thomas Edison tegi oma elus palju avastusi, saades ajaloo üheks suurimaks elektriinseneriks, muutsid tema leiutised meie maailma paremaks! Ja kass, kellega see kõik algas, jäi teadmata … BOGACHO spetsialistid otsustasid selle ebaõigluse parandada, nii et idee lambist “Kass Edisson” sündiski.

Unistused täituvad. See lamp on mõeldud selleks, et valgustada mitte ainult meie ümbritsevat ruumi, vaid ka meie teed edule, suurtele elusaavutustele. See on sümbol asjaolust, et iga unistus võib aja jooksul täituda, kui te ei istu käed rüpes, vaid lähete oma eesmärgi poole, saavutage see, isegi kui tundub, et kõik on teie vastu.

Tähendusega kingitus. Ilusate laualampide kinkimine on lihtne ja nauditav, sest see on asi, mis tavaliselt iga inimese silma särama lööb! Veelgi enam, kui see on BOGACHO originaalne ja stiilne lamp “Kass Edisson”. Kindlasti leiab ta koha interjööris – nii klassikalises stiilis kui ka ebatraditsioonilises. Las ta soovib, et teil oleks alati lähedasi inimesi, kes annavad teile valgust, soojust ja killukest hinge.

Suurepärane kvaliteet. BOGACHO disainerid on proovinud luua ebatavalist, väga atmosfäärilist kodutarvikut. Skulptuurne osa on valmistatud käsitsi kvaliteetsest valumarmorist. Lampi on kahte värvi: pronks ja elevandiluu.

Kaasas on lambipirn, 240 volti.