Kingiideed

Kingitused pulmadeks

Milline peaks olema noorpaaride kingitus: kasulik, originaalne või ilus? BOGACHO räägib teile kõigest, kuidas õiget kingitust valida. Legendiga kell, keerutusega skulptuur, iseloomuga lamp: kõik see meie veebipoes saadaval.

Vaata tooteid

Astroloogilised esemed

Õrn neitsi ja tagasihoidlikud kaalud, romantilised kalad ja aktiivne veevalaja. Igale sodiaagimärgile on ideaalsed kingitused. Ja need kõik on kogutud meie veebipoe riiulitele. Me ei paku teile mitte ainult sodiaagimärkide jaoks kingitusi, vaid me anname teile suurepärase võimaluse hellitada oma lähedasi, sõpru ja sugulasi.

Vaata tooteid

Eksklusiivsed kingitused

Eksklusiivsed kingtused on spetsiaalne kingituste kategooria, mis peab vastama kõrgendatud kvaliteedi-, disaini- ja funktsionaalsusnõuetele. Pakume teile laia valikut eliitkingitusi, millest igaüks on väärt kingitus igaks erilisemaks puhuks.

Vaata tooteid

Kingitused naistele

Kingitus armastatud naisele peab kindlasti olema romantiline ja elegantne samal ajal. Ja ka funktsionaalne. Praktiline. Huvitav. Ja neid punkte on palju-palju rohkem. See pole siiski meeleheite põhjus. Pigem on see põhjus uurida meie laia valikut.

Vaata tooteid

Kingitused meestele

Kingitused armastatud meestele on terve peatükk sellest, kuidas oma armastatud mehele meele järele olla. Me ei soovita teil seda peatükki põhjalikult uurida – me tegime seda teie jaoks ja oleme oma veebipoe virtuaalsetele riiulitele kogunud kõik ideaalsed kingitused meestele: originaalsed, romantilised, funktsionaalsed.

Vaata tooteid

Kingitused meeskolleegile

Kas otsite kingitust meeskolleegile? Olete jõudnud õigesse kohta. BOGACHO kingitused on ainulaadne kombinatsioon stiilsest välimusest, funktsionaalsusest ja praktilisusest. Kirjutamisvahendid, kellad, ajakirjade riiulid, puuviljariiulid, skulptuurid – selle sordi hulgast leiate hõlpsalt variandi, mida sinu kolleeg hindab.

Vaata tooteid

Kingitused naiskolleegile

Naisele pole kerge meeldida. See on topelt keeruline, kui see on naiskolleeg. Kuid koos meiega kasvab teie eduvõimalus kümme korda. Oleme valmis pakkuma teile naisdirektorile täiuslikku kingitust – stiilsed lambid, pidulikud laudlinad, luksuslikud sisepadjad, elegantsed vaasid.

Vaata tooteid

Naistepäeva kingitused

Puhkus läheneb vaieldamatult, mis eranditult paneb igal aastal pea kõik maal viibivad mehed mõtlema, millist kingitust oma armastatud naistele välja pakkuda. Meie kataloogis ootavad teid kõige romantilisemad, armsamad ja ebatavalisemad kingitused naistele!

Vaata tooteid

Kingitused vanaisale

Vanaisa kingitus on suurepärane võimalus meenutada oma armsamale, kui kallis ta teile on. Pakume teile vanaisadele väga erinevaid kingitusi tuhatoosidest kuni minibaarideni.

Vaata tooteid

Kingitused vanaemale

Vanaemad vajavad nii palju meie tähelepanu ja hoolt. Kas te ei leia aega oma vanaema külastamiseks iga päev? Alustada saab kingitusest – armastusega valitud asjast, asjast, mis meenutab teid, teie hoolt. Pakume teile võimalust leida oma vanaemale ideaalne kingitus: kujukesed, puuviljahoidjad, lambid.

Vaata tooteid

Kingitused isale

Kas otsite oma isale sünnipäevakingitust? Pole lihtne ülesanne. Kuid me ei karda raskusi – pealegi aitame teil nende raskustega toime tulla. Vaadake lihtsalt meie poe vanematele mõeldud kingituse jaotist ja olete veendunud, et lähedastele mõeldud kingituste valimine on rõõm.

Vaata tooteid

Kingitused emale

Ema andis meile elu. Kuidas saab nii helde kingituse eest tänulik olla? Oma armastuse, pideva tähelepanu, hoolitsusega. Kena täiendusena ülaltoodud nimekirjale pakume teile laia valikut kingitusi – erksad, individuaalsed, luksuslikud, funktsionaalsed.

Vaata tooteid

Valentinipäeva kingitused

Armastavad südamed ootavad seda päeva ärevusega, et teha kallimale kingitus, veeta koos aega romantilises õhkkonnas. 14. veebruar on armastuse tähistamise päev ja tähistame seda eriliselt ning kingime oma lähedastele romantilisi ja unustamatuid kingitusi.

Vaata tooteid

Uusaasta kingitused

Vaata tooteid